Buggy Parasol Black

Kód: LIL000407
Neohodnoceno
Značka: LittleLife
559 Kč
Do 3 týdnů
Slunečník s otočným kloubem 360°, který lze jednoduše a bezpečně připojit k většině používaných kočárků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buggy Parasol je slunečník s otočným kloubem, který lze jednoduše a bezpečně připojit k většině používaných kočárků. Kloubní hlavice slunečníku se připojuje přímo ke konstrukci kočárku pomocí utahovacího šroubu. Kloub s flexibilním nástavcem pracuje v rozsahu 360°, je tedy možné slunečník přizpůsobit každé situaci.

Vlastnosti:

  • Slunečník ke kočárku
  • Jednoduché upevnění
  • Nastavovací úhel 360°
  • Textilie s ochranným faktorem UPF 40 před ultrafialovým zářením
  • Bez škodlivých bisfenolů a ftalátů
  • Vhodné pro všechny kočárky s kulatou i oválnou konstrukcí madla

Parametry:

  • Záruční doba: 2 roky
  • Hmotnost: 425g
  • Rozměr: 750x790x46mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestování
Hmotnost: 0.425 kg
Kód produktu: L16360

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE

Rodičovství mění všechno, dokonce změnilo i naše podnikání. Náhoda tomu chtěla, že lidé, stojící za úspěchem naší značky pro cestovatele Lifeventure, si začali ve stejné době pořizovat děti. Samozřejmě začali uvažovat nad tím, jak umožnit svým dětem objevovat svět outdooru hned od narození po boku svých rodičů. Rozhodně se tedy nechtěli vzdát svých výletů a cestování jen proto, že nyní mají rodinu.Tak vznikla značka LittleLife, originální a autentická britská značka pro rodinná dobrodružství.

U nás věříme, že čerstvý vzduch, déšť, či sluneční svit jsou klíčem k dobrému zdraví a spokojenosti jak dětí, tak jejich rodičů. Společně venku nám prostě dělá dobře! Všechny naše výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění, jsou vyvíjeny v naší centrále ve Velké Británii. Hledíme na každý detail a 25 let našich zkušeností přetváříme na spolehlivost, bezpečnost a atraktivitu všeho, co vyrábíme.

Značka LittleLife je součástí rodiny značek Lifemarque, kam dále patří značky Lifesystems, LittleLife a MountainPaws. Sídlo společnosti a celá výroba je umístěna ve Velké Británii.

LittleLife je osvědčené outdoorové vybavení pro ty nejmenší dobrodruhy. Batůžky se zvířátkovými motivy, pláštěnky, certifikované bezpečnostní vesty či komfortní nosítka pro děti s patentovaným zádovým systémem. Veškeré bezpečnostní doplňky od společnosti LittleLife splňují potřebné bezpečnostní normy. Své produkty společnost Lifemarque vyvíjí již přes 25 let.