Výměna / Vrácení zboží

Výměna zboží

  • Pokud zakoupené zboží nevyhovuje plně Vašim požadavkům, nabízíme Vám možnost zboží vyměnit.
  • Při výměně zboží nás kontaktujte předem telefonicky +420 775 463 901 , nebo mailem obchod@totaloutdoor.cz.
  • Zboží na výměnu musí být v původním obalu, nesmí být poškozené, nenošené, musí být kompletní (včetně příslušenství).
  • Musí být schopno dalšího prodeje. Neposílejte vrácené zboží na dobírku! Takto vrácené zboží z pochopitelných důvodů nemůže být přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.
  • Výměna zboží je provedena bezplatně, pouze při výměně za jiné - dražší zboží bude účtován doplatek, popř. vrácen přeplatek.
  • Při odeslání vyměněného zboží zpět zákazníkovi poštou je účtováno poštovné vy výši 80,- Kč.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží):

Kupující má právo občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.
Pokud se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, kontaktujte nás (telefonicky +420 775 463 901 , nebo mailem obchod@totaloutdoor.cz) s žádostí o odstoupení od smlouvy, uveďte číslo objednávky, variabilní symbol a datum nákupu. Nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, nám zašlete zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání).
Po odstoupení od smlouvy dodavatel vrátí zákazníkovi obdrženou kupní cenu, kterou je oprávněn snížit o náklady na dopravu zboží zákazníkovi (expediční náklady) a dále snížit o skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží. Tuto částku poukáže dodavatel zákazníkovi nejpozději do 14 dnů od zrušení kupní smlouvy odstoupením.
Zboží musí být v původním obalu, nesmí být poškozené, musí být kompletní (včetně příslušenství) a s originálním dokladem o koupi. Musí být schopno dalšího prodeje. Pokud je zboží poškozené nebo nese známky opotřebení, bude při vrácení zboží adekvátně snížena vrácená částka (náklady na čištění, opravu, doplnění o chybějící části atd.)
Neposílejte vrácené zboží na dobírku! Takto vrácené zboží z pochopitelných důvodů nemůže být přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.

K zásilce prosíme přiložte vyplněný formulář:

odstoupeni_od_smlouvy
Správně a úplným vyplněním formulářem urychlíte a usnadníte výměnu zboží.

KORESPONDENČNÍ ADRESA:

TotalOutdoor s.r.o. - Provozovna
Horní Rokytnice 742
51245 Rokytnice nad Jizerou