Buggy Rain Cover

Kód: LIL000394
Neohodnoceno
Značka: LittleLife
659 Kč
Do 3 týdnů
Průhledná univerzální pláštěnka na golfový kočárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální pláštěnka na „golfový“ kočárek, která chrání před větrem a deštěm při venkovních procházkách. Pláštěnka se připevňuje jednoduše pomocí suchého zipu. Samotný materiál je průhledný, umožňuje tedy dítěti maximální komfort výhledu a vám snadnou kontrolu nad tím, co se v kočárku děje.

Vlastnosti:

  • Pro typ „golfového“ kočárku
  • Chrání před deštěm a větrem
  • Jednoduché zapínání na suchý zip
  • Průhledný materiál
  • Ventilační otvory

Parametry:

  • Záruční doba: 2roky
  • Hmotnost: 322g
  • Rozměry: 1800x1300mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestování
Hmotnost: 0.322 kg
Kód produktu: L16260

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE

Rodičovství mění všechno, dokonce změnilo i naše podnikání. Náhoda tomu chtěla, že lidé, stojící za úspěchem naší značky pro cestovatele Lifeventure, si začali ve stejné době pořizovat děti. Samozřejmě začali uvažovat nad tím, jak umožnit svým dětem objevovat svět outdooru hned od narození po boku svých rodičů. Rozhodně se tedy nechtěli vzdát svých výletů a cestování jen proto, že nyní mají rodinu.Tak vznikla značka LittleLife, originální a autentická britská značka pro rodinná dobrodružství.

U nás věříme, že čerstvý vzduch, déšť, či sluneční svit jsou klíčem k dobrému zdraví a spokojenosti jak dětí, tak jejich rodičů. Společně venku nám prostě dělá dobře! Všechny naše výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění, jsou vyvíjeny v naší centrále ve Velké Británii. Hledíme na každý detail a 25 let našich zkušeností přetváříme na spolehlivost, bezpečnost a atraktivitu všeho, co vyrábíme.

Značka LittleLife je součástí rodiny značek Lifemarque, kam dále patří značky Lifesystems, LittleLife a MountainPaws. Sídlo společnosti a celá výroba je umístěna ve Velké Británii.

LittleLife je osvědčené outdoorové vybavení pro ty nejmenší dobrodruhy. Batůžky se zvířátkovými motivy, pláštěnky, certifikované bezpečnostní vesty či komfortní nosítka pro děti s patentovaným zádovým systémem. Veškeré bezpečnostní doplňky od společnosti LittleLife splňují potřebné bezpečnostní normy. Své produkty společnost Lifemarque vyvíjí již přes 25 let.