Bugaboo Ceramic Camper

Kód: GSI000776
Neohodnoceno
Značka: GSI Outdoors
3 890 Kč
Do 3 týdnů
Můžeme doručit do:
27.8.2024

Velká sada campingového nádobí s keramickým nepřilnavým povrchem s prostíráním pro 4 osoby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bugaboo Ceramic Camper je největší sada kempingového nádobí z řady Bugaboo a je vhodná pro všechny druhy kempování. Pokud už nějaký ten čas přemýšlíte o pořádném nádobí, které je v sadě i se servírovacími doplňky pro 4 osoby, pak je volba Bugaboo Ceramic Camper na místě, protože je to přesně ta kuchařská sada, která to s jídlem myslí stejně vážně jako vy. Bugaboo Ceramic Camper přichází s technologií nové generace PPG FUSION® PRO, která nabízí keramický nepřilnavý povrch, který je výhrou nejen pro samotné vaření, ale i následné mytí.

Celá sada nádobí je navržena pro maximální sbalitelnost pomocí skladného systému nForm Destination. Výhodou je nejen miminální prostor, který sada v autě zabere, ale i samotná ochrana jednotlivých součástí uvnitř sady. 

Vlastnosti, obsah balení:

 • Sada nádobí pro 4 osoby
 • Keramický nepřilnavý povrch PPG FUSION® PRO
 • Kastrol o objemu 3 l
 • Kastrol o objemu 2 l
 • Pánev o průměru 23 cm
 • 4x 400ml hrneček s neoprenem a víkem s barevným odlišením
 • 4x 400ml miska s barevným odlišením
 • 4x talíř s barevným odlišením
 • 2x poklička s perforací pro scezení těstovin
 • Skládací praktická rukojeť
 • Obal na sadu nádobí, který lze použít jako umyvadlo
 • Skladný systém: nForm Destination system
 • Vhodné pro kempování i autoturistiku

Parametry:

 • Záruční doba: 2 roky
 • Hmotnost: 1673 g
 • Rozměr: 231 × 231 × 147 mm

Materiál:

 • Hliník s keramickou úpravou PPG FUSION®
 • Recyklovaný polypropylen
 • Nylon
 • Silikon

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nádobí
Hmotnost: 1.67 kg
Kód produktu: 44231
? Úprava hliníku: Tvrdě eloxovaný hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stolování hrou

Když se sourozenci Kathy, Don a Ian Scottovi jako děti toulali s rodiči po Britské Kolumbii, užili si hliníkových ešusů dosytosti. Až je v roce 1985 napadlo, že by se i uprostřed lesů dalo stolovat trochu jinak. Začali modrým smaltovaným nádobím a dodnes ve Spokane na úpatí Skalistých hor vymýšlí věci, které dělají z přípravy jídla a pití záležitost, která je tam venku skutečným požitkem. A někdy i trochu frajeřinkou.

GSI_1

Jednička v USA

Není prodávanějšího outdoorového nádobí v Americe než GSI. Proč? Protože dobře vypadá a ještě lépe funguje.

Věčný design

V GSI vědí, že životnímu prostředí nejvíce prospějí výrobou takových věcí, co vydrží roky nebo dokonce i celé generace.

Náhradní díly

Venku v přírodě se vždy může něco pokazit. Ale je nutné to hned vyhodit? S GSI náhradními díly se dá ledasco opravit.

Co kousek, to radost

Kotlík na vaření, sklenička na víno nebo mlýnek na kávu – to v člověku nevzbuzuje dvakrát velké emoce. Když ale vezmete do rukou kotlík na vaření, skleničku na víno nebo mlýnek na kávu od GSI Outdoors, 100% to s vámi zacloumá. Téměř každý kousek ze Spokane má totiž něco, co absolutně nečekáte. Co vás překvapí. Potěší. Zabrnká na správnou strunu. A s takovými věcmi je radost zacházet. Nebo se i trochu předvádět.

GSI_2

Materiály a nápady, co fungují

Halulite

Halulite

Ultra nízká hmotnost, výborné vedení tepla a hlavně se takové nádobí nepoškrábe. Pro horolezce a alpinisty ideální parametry. Anodizace hliníku totiž vytváří na povrchu nádobí vrstvu, která už dál nemůže oxidovat a chrání tak i další vrstvy materiálu.

Bugaboo

Bugaboo

Špičkové nádobí za rozumné peníze. S úpravou Bugaboo dostanete lehký hliník, který dobře vede teplo, a na něm dvě trvanlivé teflonové vrstvy, které jsou zase odolné vůči poškrábání. I tak ale nechte kovové příbory a špachtle raději ležet stranou.

Pinnacle

Pinnacle

To nejlepší, co můžete dostat. Tvrdě anodizovaný hliník a třívrstvý nepřilnavý Teflon® s úpravou Radiance® vytvářejí na nádobí vrstvu, která odolá snad všemu. Na sadách Pinnacle jsou použité i plasty Infinity, které jsou při svém recyklovaném původu extrémně lehké a odolné. Toto je to nádobí na generace.

Infinity

Infinity

Plast budoucnosti? Pochází z recyklovaných materiálů a sám je recyklovatelný. Také je ultralehký. Neobsahuje zdraví škodlivý Bisfenol, neabsorbuje zápach jídel ani do jídla nevylučuje žádné chemikálie. Dlouho vydrží a díky své výjimečné čirosti je stejně kvalitní jako polykarbonát – jenom o 25 % lehčí.

nFORM Crossover

nFORM Crossover

Úložný systém do kempu nebo na vodu, díky kterému si nádobí pro 2 až 4 osoby poskládáte, jak zrovna potřebujete, a vyplníte přitom každou píď, abyste i při malém rozměru sady stolovali jako králové. Každý díl je navíc tak promyšlený, že má hned několikeré využití.

nFORM DESTINATION

nFORM DESTINATION

Ani kousek místa nepřijde nazmar. Jasná volba pro expediční kuchaře. Díky tomuto systému skládání sady nádobí pro 2 a více osob ušetříte v batohu maximum místa a v základním táboře pod horou pak vybalíte kuchyni, se kterou rozhodně nebudete strádat.

nFORM ULTRALIGHT

nFORM ULTRALIGHT

To nejkompaktnější a nejlehčí balení pro alpinisty, cyklisty a turisty cestující nalehko. Do jednoho malého celku se snadno „stlačí“ kastrol, miska, hrnek, plynová kartuše, vařič a třeba ještě další nádobí. A všechno bude hezky pohromadě a chráněné před poškozením.

Věci, které chcete používat