PROFI PROGRAM 2024

Společnost TotalOutdoor s.r.o. je výhradním dovozcem značek BEAL, CAMP, GSI OOUTDOORS, LIFESYSTEMS/LIFEVENTURE/LITTLELIFE a LYOFOOD pro ČR a SR. Profesionálům, pracujícím v oblasti outdooru (horským vůdcům, členům záchranných a ozbrojených složek a stálým zaměstnancům outdoorových obchodů) nabízíme možnost jednorázového nákupu vybraných produktů za mimořádně zvýhodněné ceny.

Platnost nabídky: do 16.6.2024
Termín dodání: červenec - srpen 2024 v závislosti na skladové dostupnosti
Doprava: CZ: České pošta (Balík do ruky) / SK: PPL (Exportní balík)
Platba: dobírkou
Záruka: standardní záruční lhůta
Způsob objednání: prostřednictvím registrace na webu https://www.totaloutdoor.cz/registrace/ 

Podmínky nákupu:

  1. Do poznámky v objednávce uveďte místo výkonu povolání (prodejnu, služebnu či útvar) pro ověření oprávněnosti nákupu v rámci nabídky PROFI PROGRAM 2024.
  2. Zakoupené zboží nelze za žádných okolností měnit či vracet.
  3. Zboží je určeno výhradně pro vlastní potřebu, v případě zneužití nabídky bude vyžadován doplatek do plné výše doporučené maloobchodní ceny dle www.totaloutdoor.cz.
  4. Množství objednaného zboží musí být přiměřené a odpovídat potřebám dané osoby.
  5. Společnost TotalOutdoor s.r.o. si vyhrazuje právo odmítnout objednávku při podezření na zneužití nabídky.
  6. Objednávky budou dodávány pouze kompletní, v případě požadavku na přednostní dodání po částech bude účtováno dopravné ve výši 120 Kč za každou jednotlivou zásilku.
  7. Po přijetí objednávky obdržíte její potvrzení emailem, o případnou změnu objednávky je možné požádat nejpozději do 24 hod. od jejího odeslání, a to výhradně formou odpovědi na potvrzovací email.