Expedition Wheeled Duffle Rigid Base

Kód: LIV000732
Neohodnoceno
Značka: Lifeventure
2 990 Kč
Do 3 týdnů
Můžeme doručit do:
27.8.2024

Cestovní 100 litrová taška z vysoce odolné textilie s hrubostí 1200D, zesíleným pevným dnem, transportními kolečky a teleskopickým madlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Expedition Wheeled Duffle je 100 litrová cestovní taška s transportními kolečky a teleskopickým madlem. Cestovní taška je vyrobena z vysoce odolné textilie s hrubostí 1200D. Pro ještě vyšší mechanickou odolnost je dno tašky pošité textilií s hrubostí 1680D, což velmi výrazně prodlužuje životnost při častějším cestování. Jednou z předních výhod je pevné dno, které umožňuje tašku postavit, což oceníte zejména při pohybu ve frontě.

Vlastnosti:

 • Vysoce odolná textilie s hrubostí 1200D
 • Dno zesílené textilií s hrubostí 1680D
 • 100 litrová hlavní komora s uzamykatelnými zipy
 • 2 kolečka s kazetovými ložisky
 • Pevná základna - možnost postavení do svislé polohy
 • Teleskopická horní rukojeť
 • Spínací horní madla
 • Boční madla pro rychlou manipulaci
 • Odnímatelný ramenní popruh

Parametry:

 • Záruční doba: 2 roky
 • Hmotnost: 1800 g
 • Rozměry: 700 × 350 × 320 mm

Materiál: 

 • 1200 denier
 • 1680 denier

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní tašky a batohy
Hmotnost: 1.8 kg
Kód produktu: 51218
? Barva: black
Objem: 100 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cestovat pohodlně

Každodenní otravování se s těžkým báglem dvakrát nezapadalo do představy Marka Cobhama o svobodném cestování. Jenže když chtěl člověk na začátku devadesátých let obkroužit svět, moc možností k odlehčování neměl. Doma na Britských ostrovech pak ale s nabitými zkušenostmi přemýšlel, jak usnadnit cestování alespoň ostatním. A jako první vymyslel Mark Cobham lehké peněženky pro uložení vícero měn, pasu a letenek.

LIFEVENTURE

100% bezpečí

Zámky na zavazadla, platební karty zajištěné proti zneužití a cennosti chráněné před vlhkem. Na Lifeventure je spolehnutí.

Výroba v Británii

Když vyrazíte do světa jen s batohem, musíte se na své věci spolehnout. I proto se Lifeventure vyrábí přímo v Británii.

Pro všechny cesty

Ze stejné rodiny jako Lifeventure pochází také bezpečnostní doplňky Lifesystems a dětské vybavení LittleLife.

Pomocná ruka na cestách

Sbalit se do batohu a zmizet ve světě. To kromě zážitků vždycky přináší i trochu toho nepohodlí. Každopádně padesátičlenný tým expertů na cestování, který sídlí v britském Berkshire, vymýšlí takové věci, které právě pomáhají, abyste se i na konci světa cítili jistě, bezpečně a příjemně. Abyste se nemuseli bát o své peníze, abyste si i v mongolské jurtě obstarali svou hygienu nebo aby věci v batohu zůstaly suché i po tropickém lijáku.

LIFEVENTURE

Prověřená řešení

RFiD

RFiD

Ochrana proti odcizení unikátního čísla platební karty. Existují systémy, které zkopírují údaje z karty, ani nemrknete. Dokonce i z několika nad sebou. RFiD ochrana je tedy plátek z vláken, která tyto elektromagnetické vlny vysílané čtečkou odrazí, a vy tak můžete platit bezkontaktně a bez obav.

TSA Secure

TSA Secure

Zámek, který usnadňuje kontrolu zavazadla v letištním prostoru. Speciální otvor v bezpečnostním zámku umožňuje jeho otevření pouze zvláštním letištním klíčem. Vaše věci tak zůstávají v bezpečí a pouze letištní kontrola může při důvodném podezření na rizikový obsah zavazadla zámek otevřít, aniž by ho zničila.

Polygiene®

Polygiene®

Antibakteriální ochrana, která trvale brání vzniku zápachu např. v cestovatelském rychleschnoucím ručníku. Ochrana je napuštěná do každého jednotlivého vlákna textilu, zamezuje množení širokého spektra mikroorganismů, a tím výrazně prodlužuje životnost.

Věci, které zpříjemňují