XL Fire Starter

Kód: LIS000197
Neohodnotené
Značka: Lifesystems
€11,69
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Účinné kresadlo s väčšou tyčkou z ferroceria, ktorá vytvára iskry s teplotou 2890 ° C. Funguje za každého počasia aj vo vysokej nadmorskej výške.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktné, ľahké a účinné kresadlo s veľmi jednoduchým použitím. XL Fire Starter obsahuje väčšiu tyčku z ferroceria, ktorá vie kresať iskry v extrémne vysokej teplote 2890° C, čo umožňuje zapáliť podpal za každého počasia alebo nadmorskej výške.

Vlastnosti:

  • Kompaktné kresadlo
  • Jednoduché použitie
  • 10 000 iskier
  • Iskry s teplotou 2890° C
  • Väčšia tyčinka z ferroceria
  • Vyrába iskry za každého počasia alebo nadmorskej výške

Parametre:

  • Záručná doba: 2 roky
  • Hmotnosť: 58 g
  • Rozmer: 18 × 28 × 103 mm

Materiál:

  • Ferrocérium

Dodatočné parametre

Kategória: Zápalky a kresadlá
Hmotnosť: 0.058 kg
Kód dodavalete: 42215

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Lifesystems - Vybavení do přírody, pro nouzová řešení a ochranu, pomůcky pro první pomoc

HISTORIE

"Jako mladý cestovatel jsem se pravidelně pohyboval mimo běžné turistické trasy. Jednoho dne, daleko od civilizace, jsem se vážně poranil. Naštěstí se nablízku nacházela lékařka, která mě kvalifikovaně ošetřila pomocí podomácku sestavené lékárničky. Kladl jsem si otázku: „Jak by to asi dopadlo, kdyby se mnou nebyla?“ Po návratu domů jsem začal v roce 1989 za pomoci oné lékařky spolu s týmem uznávaných odborníků na expedice a krizovou medicínu vyvíjet první britské cestovní lékárničky. Od té doby za pomoci nejnovějších výzkumů a poznatků z této oblasti neustále pracujeme na tom, abychom dodávali expediční vybavení na špičkové úrovni, které vám umožní vydat se vstříc těm nejdrsnějším dobrodružstvím světa".

Mark Cobham, zakladatel

Dnes je Lifesystems součástí 50-ti členného týmu vývojářů a skutečných expertů na cestování. Dodává se do specializovaných prodejen ve více než 40 zemích světa. Jelikož náš tým často a rád podstupuje výzvy a pravidelně se vrhá do nových dobrodružství, víme, jak má správné vybavení pro nouzové situace vypadat a fungovat, to nám můžete věřit...

Značka Lifesystems je součástí rodiny značek Lifemarque, kam dále patří značky Lifesystems, LittleLife a MountainPaws. Sídlo společnosti a celá výroba je umístěna ve Velké Británii.

Lifesystems je profesionální ochrana a vybavení do přírody. Doplňky, bez kterých žádné dobrodružství není bezpečné. Své produkty společnost Lifemarque vyvíjí již přes 25 let. Své inovativní myšlení věnuje Lifesystems do sortimentu jako termoizolační fólie, lékárny a lékárničky, účinné repelenty a další systémy ochrany.

POUŽÍVANÉ TECHNOLOGIE, CERTIFIKACE

 

ipx6

 

 

water-proof

 

 

quick-find-system

 

 

dual-action

 

 

quick-hang-system

 

 

ex8-antimosquito