Kappa

Kód: CAM002616
Novinka
Neohodnotené
Značka: CAMP
€9,86
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Nepriedušný transportný obal pre vaše magnézium na doplnenie, alebo rovno pre celé vrecko s magnéziom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kappa slúži ako nepriedušný transportný obal pre vaše magnézium na doplnenie, alebo rovno pre celé vrecko s magnéziom. Podlepené švy a rolovacie uzatváranie zaisťujú bezpečné uloženie magnézia doma alebo v batohu pri transporte.

Vlastnosti:

  • Nepriedušný vak s objemom 2 litre
  • Na bezpečné uloženie magnézia
  • Rolovací uzáver s prackou
  • Podlepené švy
  • Použitie: Skalné lezenie, športové lezenie, bouldering, viac dĺžkové lezenie

Parametre:

  • Záručná doba: 2 roky
  • Hmotnosť: 33 g

Dodatočné parametre

Kategória: Magnézium a bouldering
Hmotnosť: 0.33 kg
Kód dodavalete: 3427
Objem: 2 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
CAMP, CASSIN - Prvotřídní vybavení na hory, lezení, skialpy a další horské sporty

HISTORIE

C.A.M.P. je jedním z předních světových výrobců lezeckého a outdoorového vybavení.

Historie společnosti sahá až do roku 1889, kdy si Nicola Codega otevřel kovářskou dílnu v zapadlé vesničce v italských horách nedaleko města Lecco, ležícího na břehu jezera Lago di Como, a začal zpracovávat železo. Dílnu později předal svému synovi Antonio Codegovi, který se proslavil výrobou cepínů pro elitní oddíly italských horských myslivců.

V současné době vede firmu již čtvrtá generace rodiny Codega a patří jim tři značky: CAMP, CASSIN a CAMP SAFETY. Jejich výrobky se prodávají ve více než 80 zemích světa, společnost má své vlastní pobočky ve Francii, USA a v Rusku. Typickým rysem výrobků CAMP je vysoká technická vyspělost a nízká hmotnost, přesně v duchu současného alpinismu: „Nalehko a rychle“.

Díky 125-leté historii vývoje, nadšení, věrni svým kořenům a přitom otevřeni globálním výzvám, dokázala rodina Codega dokonale využít svých znalostí z oblasti sportu a stala se významným dodavatelem vybavení pro práce ve výškách, záchranné a ozbrojené složky. Nejen proto, že firma po celou svou historii sídlí vysoko v horách, zaměstnává místní obyvatele z přilehlých vesnic, zachovává si vysoký morální kredit jak vůči zákazníkům, tak dodavatelům a zaměstnancům a pojí se tam v pravém slova smyslu tradice s inovacemi, se jedná o společnost zcela výjimečnou a jedinečnou…

Od roku 2022 se značky CAMP, CASSIN i CAMP Safety spojily již pod jedno označení a jednotnou značku CAMP.

Společnost CAMP vyvíjí a zajišťuje vybavení pro horolezce, alpinisty, skialpinisty, horské běžce, vysokohorské turisty, i profesionální pracovníky ve výšce po celém světě.

Inovace prostřednictvím výzkumu a neustálého vývoje jsou základním kamenem toho co CAMP dělá. Velký důraz se klade na snižování hmotnosti produktů, jednoduchou ovladatelnost a bezpečnost. Celý vývoj jde ve spolupráci s desítkami předních světových lezců, skialpinistů a profesionálů v práci ve výškách.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

 

sandvik-nanoflex-r