JavaGrind

Kód: GSI000697
Neohodnotené
Značka: GSI Outdoors
€39,54
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Ručný cestovný mlynček na kávu s keramickými kameňmi a nastaviteľnou hrubosťou mletia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručný cestovný kafe-mlynček s keramickými kameňmi a skladacou kľučkou pre úsporu miesta. Mlynček je vyrobený z veľmi odolného Tritan plastu, ktorý neobsahuje zdraviu škodlivý Bisfenol (BPA FREE). JavaGrind umožňuje jednoduché nastavenie hrubosti zrniek vďaka posuvným keramickým kameňom, ktoré sú proti sebe v kónickom postavení, teda pri mletí zrnka medzi kameňmi dobre zapadajú. Zloženie kľučky mlynčeka je veľmi rýchle, rovnako ako samotné umývanie.

Vlastnosti:

 • Keramické kónické kamene
 • Odolný materiál
 • Jednoduché nastavenie hrubosti mletia
 • Násypka pre 25g kávy
 • Nízka hmotnosť
 • Jednoduchá údržba

Parametre:

 • Záručná doba: 2 roky
 • Hmotnosť: 228g
 • Rozmer: 64x56x143mm

Materiál:

 • Tritan
 • Keramické kamene
 • Nerezová oceľ

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a čaj
Hmotnosť: 0.228 kg
Kód dodavalete: 79487

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
GSI Outdoors - Profesionální vybavení pro kempování, autokemping a turistiku

HISTORIE

DŮLEŽITÉ JE BÝT NĚKDE VENKU, TO OSTATNÍ JE NEPODSTATNÉ…
V roce 1985 se skupinka sourozenců z Britské Kolumbie vydala dolů podél západního pobřeží až do San Diega, kde založili společnost GSI Outdoors. Začínali s několika kousky modrého smaltovaného nádobí a povrchní znalostí tábornického vybavení. Brzy začala firma růst, věnovat se designu, výrobě, obchodu a marketingu. Vyráběla stále větší množství outdoorového nádobí a vybavení pro stolování.

Po nějaké době se Don, Ian a Kathy Scott rozhodli přesunout sídlo společnosti do Spokane, stát Washington, kde vyrůstali. Jak říkají, jejich cílem bylo přinést do světa outdoorového vaření a stolování pohodlí domova. Jídlo je vášeň, jídlo lidi spojuje, jíst venku je zábavné. Koneckonců, co je lepší než být někde venku? Přece být venku se skvělými lidmi a skvělým jídlem.

Dnes jsou výrobky GSI Outdoors dostupné po celém světě a značka GSI proslula skvělou kvalitou, technickými parametry a moderním designem. GSI Outdoors je malá rodinná firma. Nemá žádné závazky k anonymní skupině akcionářů, představenstvu, nebo komukoliv jinému, vyjma svých vlastních zákazníků, obchodních partnerů a vůči sobě samým. Je to svoboda, která jim dává volnost rychle reagovat na potřeby zákazníků, kteří se, stejně jako lidé z GSI, tak rádi pohybují v přírodě.

 

V GSI Outdoors se nesnažíme přinést na trh převratné novinky díky nějakému „novému zázračnému materiálu“, ani díky monumentálnímu tlačení nějaké nepředstavitelné vychytávky. Ne. My považujeme za inovaci stvoření unikátního, leč představitelného a hmatatelného produktu, který odpovídá našim představám a respektuje hodnoty, které sdílíme. Jsme velmi hrdi na to, že se nám podařilo vytvořit nové a zajímavé věcičky z toho, co ostatní považovali za nemožné, nebo to nestálo za jejich námahu. Víme, že tento přístup si můžeme zachovat jen díky našim zákazníkům, kteří jsou cenným zdrojem inspirace.

GSI Outdoors - Profesionální vybavení pro kempování, autokemping a turistiku

GSI Outdoors je malá rodinná společnost. Nemáme žádné závazky k anonymní skupině akcionářů, představenstvu, nebo komukoliv jinému, vyjma našich zákazníků, obchodních partnerů a vůči sobě samým. Je to svoboda, která ztělesňuje outdoor, a dává nám volnost reagovat na potřeby našich zákazníků, kteří milují pohyb v přírodě, stejně tak, jako my.

POUŽÍVANÉ TECHNOLOGIE

 

halulite

 

 

bugaboo

 

 

pinnacle

 

 

glacier-stainless-r

 

 

18-8-stainless-steel-304

 

 

acetal

 

 

bpa-free

 

 

cascadian

 

 

copolyester

 

 

hard-anodized-aluminium

 

 

infinity

 

 

nylon-6-6

 

 

silicone

 

 

teflon-r-classic

 

 

teflon-r-with-radiance-technology

 

 

uncoated

 

SYSTÉM SKLÁDÁNÍ

 

nform-crossover

 

 

nform-destination

 

 

nform-ultralight