First Aid Case

Kód: LIS000012
Neohodnotené
Značka: Lifesystems
€23,82
Do 3 týždňov
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Prázdna lekárnička vybavená systémom Quick Find, ktorý zaisťuje prehľadné usporiadanie výbavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prázdna lekárnička vybavená systémom Quick Find.Je vyrobená z odolného Ripstop materiálu potiahnutého polyuretánom pre zvýšenie odolnosti proti vlhkosti a má vodotesný zips. Vďaka systému QuickFind nájdete všetko hneď, bez prehrabovania celej lekárničky. Quick Find System bol vypracovaný na základe spolupráce so svetovo uznávanými tímami záchranárov a horskej služby. Kompletne rozkladací systém poskytuje maximálnu orientáciu a prehľad v usporiadaných sekciách lekárničky.

Vlastnosti:

  • QuickFind System
  • Nízka hmotnosť
  • Ľahko otvárateľný obal
  • Odolnosť proti vlhkosti
  • Vodotesný zips

Parametre:

  • Záručná doba: 2 roky
  • Hmotnosť: 140 g
  • Rozmer: 210 x 160 x 60 mm

Materiál:

  • Ripstop
  • Polyuretán

Dodatočné parametre

Kategória: Lekárničky
Hmotnosť: 0.14 kg
Kód dodavalete: 2350
? Systém organizácie: Quick Find System

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Lifesystems - Vybavení do přírody, pro nouzová řešení a ochranu, pomůcky pro první pomoc

HISTORIE

"Jako mladý cestovatel jsem se pravidelně pohyboval mimo běžné turistické trasy. Jednoho dne, daleko od civilizace, jsem se vážně poranil. Naštěstí se nablízku nacházela lékařka, která mě kvalifikovaně ošetřila pomocí podomácku sestavené lékárničky. Kladl jsem si otázku: „Jak by to asi dopadlo, kdyby se mnou nebyla?“ Po návratu domů jsem začal v roce 1989 za pomoci oné lékařky spolu s týmem uznávaných odborníků na expedice a krizovou medicínu vyvíjet první britské cestovní lékárničky. Od té doby za pomoci nejnovějších výzkumů a poznatků z této oblasti neustále pracujeme na tom, abychom dodávali expediční vybavení na špičkové úrovni, které vám umožní vydat se vstříc těm nejdrsnějším dobrodružstvím světa".

Mark Cobham, zakladatel

Dnes je Lifesystems součástí 50-ti členného týmu vývojářů a skutečných expertů na cestování. Dodává se do specializovaných prodejen ve více než 40 zemích světa. Jelikož náš tým často a rád podstupuje výzvy a pravidelně se vrhá do nových dobrodružství, víme, jak má správné vybavení pro nouzové situace vypadat a fungovat, to nám můžete věřit...

Značka Lifesystems je součástí rodiny značek Lifemarque, kam dále patří značky Lifesystems, LittleLife a MountainPaws. Sídlo společnosti a celá výroba je umístěna ve Velké Británii.

Lifesystems je profesionální ochrana a vybavení do přírody. Doplňky, bez kterých žádné dobrodružství není bezpečné. Své produkty společnost Lifemarque vyvíjí již přes 25 let. Své inovativní myšlení věnuje Lifesystems do sortimentu jako termoizolační fólie, lékárny a lékárničky, účinné repelenty a další systémy ochrany.

POUŽÍVANÉ TECHNOLOGIE, CERTIFIKACE

 

ipx6

 

 

water-proof

 

 

quick-find-system

 

 

dual-action

 

 

quick-hang-system

 

 

ex8-antimosquito