Blade Runner

Kód: CAM002063 CAM002061 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: CAMP
€264,79
Do 3 týždňov Do 3 týždňov Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
6.6.2024 6.6.2024 Zvoľte variant
Najuniverzálnejšie mačky na lezenie v ľade a mixoch s vymeniteľným predným hrotom a možnosťou upnutia Automatic a Semi-Automatic.

Detailné informácie

Podrobný popis

Blade Runner sú najuniverzálnejšie mačky na lezenie v ľade a mixoch. Prinášajú novú éru technických mačiek do ľadu. Mačky Blade Runner prešli úpravou ergonómie, ktorá viac kopíruje modernú obuv, zvyšuje tak priľnavosť mačky, čím zlepšuje obratnosť.

Patentovaná upravená päta so spojovacím mostíkom je vyrobená z vysoko pevnej a odolnej ocele Sandvik Nanoflex® pričom predný diel v tvare „V“, je pre lepšiu absorbciu nárazov z pochrómovanej ocele.

Sandvik Nanoflex® nerezová oceľ je neuveriteľne pevná a odolná. Umožňuje redukciu hrúbky rámu od 2,75 mm do 1,8 mm, čím sa znižuje hmotnosť a súčasne zaisťuje vysoká pevnosť. Stredový mostík ponúka asynchrónne vŕtanie v dvoch radoch, čím možno dĺžku mačky nastavit presne na topánku.

Súčasťou mačiek sú dva vymeniteľné predné oceľové hroty, vyhadzovače snehu a predné upínanie na topánku pre typ upnutia Semi - Automatic. Mačky tak možno upevniť na topánky s hrazdičkou alebo na topánky so zadnou hrazdou (Automatic, Semi-Automatic).

Vlastnosti:

 • Najvšestrannejšie technické mačky pre ľadolezenie a mixy
 • Patentovaná päta umožňuje maximálne prispôsobenie k topánke
 • Päta vyrobená zo Sandvik Nanoflex® ocele
 • Vymeniteľný predný hrot
 • Predný hrot je možné vymeniť za dva hroty (sú súčasťou mačiek)
 • Predná V-časť z chrómovanej pevnej ocele
 • Asymetrická konštrukcia rámu pre maximálne prispôsobenie moderným topánkam
 • Predné upínanie pre typ Semi - Automatic súčasťou mačiek
 • CC4U značky pre kontrolu miery opotrebenia
 • Vyhadzovače snehu súčasťou mačiek
 • Z výroby namontovaný jeden predný hrot a hrazdičky pre automatické upnutie
 • Obal CAMP Foldable Crampon Bag s nastaviteľnými popruhmi súčasťou balenia
 • 2 veľkosti
 • EN 893
 • Použitie: Lezenie v ľade mixové lezenie

Tabuľka parametrov:

 • Záručná doba: 2 roky
 • EN 893
Veľkosť Hmotnosť vr. vyhadzovačov (g)Hmotnosť bez vyhadzovačov (g) Veľkosť topánok (EU) Počet hrotov
Size 1 940828 37-46 13/14
Size 2 950838 40-49 13/14

Materiál:

 • Chrómovaná oceľ / Nanoflex®

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
CAMP, CASSIN - Prvotřídní vybavení na hory, lezení, skialpy a další horské sporty

HISTORIE

C.A.M.P. je jedním z předních světových výrobců lezeckého a outdoorového vybavení.

Historie společnosti sahá až do roku 1889, kdy si Nicola Codega otevřel kovářskou dílnu v zapadlé vesničce v italských horách nedaleko města Lecco, ležícího na břehu jezera Lago di Como, a začal zpracovávat železo. Dílnu později předal svému synovi Antonio Codegovi, který se proslavil výrobou cepínů pro elitní oddíly italských horských myslivců.

V současné době vede firmu již čtvrtá generace rodiny Codega a patří jim tři značky: CAMP, CASSIN a CAMP SAFETY. Jejich výrobky se prodávají ve více než 80 zemích světa, společnost má své vlastní pobočky ve Francii, USA a v Rusku. Typickým rysem výrobků CAMP je vysoká technická vyspělost a nízká hmotnost, přesně v duchu současného alpinismu: „Nalehko a rychle“.

Díky 125-leté historii vývoje, nadšení, věrni svým kořenům a přitom otevřeni globálním výzvám, dokázala rodina Codega dokonale využít svých znalostí z oblasti sportu a stala se významným dodavatelem vybavení pro práce ve výškách, záchranné a ozbrojené složky. Nejen proto, že firma po celou svou historii sídlí vysoko v horách, zaměstnává místní obyvatele z přilehlých vesnic, zachovává si vysoký morální kredit jak vůči zákazníkům, tak dodavatelům a zaměstnancům a pojí se tam v pravém slova smyslu tradice s inovacemi, se jedná o společnost zcela výjimečnou a jedinečnou…

Od roku 2022 se značky CAMP, CASSIN i CAMP Safety spojily již pod jedno označení a jednotnou značku CAMP.

Společnost CAMP vyvíjí a zajišťuje vybavení pro horolezce, alpinisty, skialpinisty, horské běžce, vysokohorské turisty, i profesionální pracovníky ve výšce po celém světě.

Inovace prostřednictvím výzkumu a neustálého vývoje jsou základním kamenem toho co CAMP dělá. Velký důraz se klade na snižování hmotnosti produktů, jednoduchou ovladatelnost a bezpečnost. Celý vývoj jde ve spolupráci s desítkami předních světových lezců, skialpinistů a profesionálů v práci ve výškách.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

 

sandvik-nanoflex-r