Mosquito Net Hanging Kit

Kód: LIS000081
Neohodnoceno
Značka: Lifesystems
239 Kč
Do 3 týdnů
Můžeme doručit do:
2.9.2024
Příslušenství k pověšení moskytiéry v jakékoliv situaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada příslušenství k pověšení moskytiéry v jakékoliv situaci. Všechny Lifesystems moskytiéry jsou sice dodávány s háčky, případně šňůrami určenými k zavěšení moskytiéry, ale je velmi snadné je ztratit nebo někde zapomenout.

Vlastnosti, obsah balení:

 • 1x 12m nylonová šňůra
 • 1x balení zavíracích špendlíků
 • 4x háček na přísavce
 • 4x háček se závitem do dřeva
 • 4x samolepící háček
 • 4x náhradní lepící polštářek

Parametry:

 • Záruční doba: 2 roky
 • Hmotnost: 68g
 • Rozměr: 70x110x35mm

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Moskytiéry
  Hmotnost: 0.068 kg
  Kód produktu: 5150

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Zvládnout přírodu

  Mark Cobham zamlada asi nebyl právě vzorem zodpovědného cestovatele. Touha vidět něco jiného než ostatní, ho kolikrát zatáhla mimo běžné turistické trasy, až se mu to skoro vymstilo. Kdyby se tehdy neobjevila lékařka vybavená lékárničkou, mohlo to sním skončit hodně zle. Takto ale po návratu do Británie společně s ní a dalšími odborníky na expediční a krizovou medicínu začal v roce 1989 vyvíjet skutečné cestovní lékárničky.

  LIFESYSTEMS

  20+ lékárniček

  Kapesní i profesionální, trekové, nepromokavé, ultralehké, speciální na puchýře či popáleniny. Každý najde tu svou.

  Výroba v Británii

  Otázku přežití nelze brát na lehkou váhu. I proto se každý kus vybavení od Lifesystems vyrábí přímo na Britských ostrovech.

  Pro všechny cesty

  Ze stejné rodiny jako Lifesystems pochází také cestovatelské doplňky Lifeventure a dětské vybavení LittleLife.

  Záchrana do kapsy

  Příroda má svoje pravidla. Taková, co ani člověk nedokáže ohýbat. Proto padesátičlenný tým expertů na cestování zas a znova přemýšlí, jak by mělo nouzové vybavení vypadat, aby fungovalo co nejlépe. A jsou to kolikrát drobnosti, které v batohu ani nezaberou příliš místa, ale které také nakonec rozhodnou, jestli na kost promrzlí rozděláte oheň, ubráníte se chladu a větru nebo třeba dotěrnému tropickému hmyzu a nemocem, co přenáší.

  LIFESYSTEMS

  Prověřená řešení

  Quick Find System

  Quick Find System

  Když musíte ošetřit sebe nebo kohokoliv jiného, může to být stresující. A tak to, co zrovna pomůže, potřebujete najít rychle a intuitivně. V lékárničkách Lifesystems jsou proto všechny věci přehledně roztříděné. A ty větší mají dokonce kapsy definované podle typu poranění (např. základní ošetření, krvácení, kloubní poranění atp.).

  DEET repelenty

  DEET repelenty

  Extra účinná látka DEET v tropických a vysoce zamořených oblastech spolehlivě odpuzuje komáry a moskyty. Lifesystems repelenty ji v sobě kombinují s přírodními pyrethriny, které pak hmyz, co už na kůži přistane, odradí od kousnutí.

  EX8 Antimosquito

  EX8 Antimosquito

  Impregnační repelent pro moskytiéry, který odpuzuje komáry, moskyty a další bodavý hmyz. Zůstává aktivní po 2 roky nebo 20 vyprání. I díky tomu převyšují parametry moskytiér Lifesystems požadavky stanovené Světovou zdravotnickou organizací.

  Věci, které chcete používat